گیم تایم ۶۰ روزه

برای ثبت امتیاز وارد سایت شوید (نقد و بررسی)
750,000 تومان

این گیم تایم مخصوص ریجن اروپا است.

 

برای بازی کردن بازی وارکرفت یا WOW در سرورهای اصلی بازی، علاوه بر نصب بازی اصلی، برای امکان بازی شما نیاز دارید که گیم تایم (Game time) مربوط به بازی وارکرفت را خریداری کنید.

در واقع از طریق Game time و با خرید گیم تایم شما مدت زمانی که به حساب بلیزارد دسترسی داشته باشید را شارژ میکنید. Game time به گیم کارت یا تایم کارت هم معروف است. Game time به نوعی اشتراک شما برای بازی وارکرفت یا WOW است.

Game time خریداری شده از ارنوگیم بصورت آنی پیامک میشود.

این محصول از خود سایت اصلی بلیزارد تهیه شده است. این محصول فعلا بصورت 60 روزه در دسترس است. از فروشگاه ارنوگیم با امنیت خاطر از سلامت محصول میتوانید خریداری کنید.

قابل توجه خریدار گرامی، کد مربوطه سریعا بعد از خرید گیم تایم از طریق پیامک و ایمیل ارسال خواهد شد، پس در حین خرید مشخصات دقیق خود را وارد نمایید.


گزینه های موجود:
تعداد : 1
حداکثر تعداد سفارش : 1
موجودی انبار : 3
توجه : بنظر میرسد که شما بدون ثبت نام در سایت قصد خرید دارید، بنابراین باید شماره همراه و نام خود را در کادر زیر وارد نمایید. چنانچه بدون ثبت نام خرید فرمایید سوابق خرید شما ثبت نخواهد شد
نام شما
شماره همراه شما
ایمیل شما


آپلود عکس

گیم تایم چیست ؟


گیم تایم در واقع شارژ ماهیانه بازی World Of Warcraft در سرور بلیزارد است. شما پس از خرید گیم تایم میتوانید کد مورد نظر را طبق آموزش سایت ارنوگیم در اکانت بلیزارد خود وارد کنید تا امکان دسترسی به بازی World Of Warcraft را با توجه به مدت زمان خریداری شده داشته باشید. گیم تایم بلیزارد در حال حاضر به صورت ۶۰ روزه عرضه میشود. همچنین شما با خرید گیم تایم قادر به بازی کردن وارکرفت های Classic و Buing Crusade خواهید بود.

آموزش فعال سازی گیم تایم

پس از خرید گیم تایم از سایت ارنوگیم وارد Battle.net (نرم افزار بلیزاد) شده و از منوی سمت راست نرم افزار گزینه Redeem Code را انتخاب کنید


آپلود عکس

و در قسمت زیر کد خریداری شده از ارنوگیم را وارد نمایید

آپلود عکس

همچنین میتوانید همین روال را بعد از خرید گیم تایم از سایت Blizzard انجام دهید

آپلود عکس

و از این قسمت وارد بخش Redeem Code شده و کد را وارد نمایید

آپلود عکس

لازم به ذکر است که تمام مراحل بالا برای گیم تایم های ۶۰ روزه و دیگر محصولات بلیزارد کاربرد دارند و با هم هیچ تفاوتی ندارند.