فروشگاه بلیزارد

تاریخ : ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ زمان : ۲۰:۰۵:۱۳

بازدید : 17466
فروشگاه بلیزارد

در این مقاله با معرفی مختصر فروشگاه اینترنتی کمپانی بلیزارد در خدمتتان هستیم که ابتدا کل فروشگاه و به طور اختصاصی تر قسمت World of Warcraft فروشگاه را مورد بررسی قرار می دهیم.

محصولات فروشگاه بلیزارد به بازی های Heroes of the Strom , Call of Duty , Overwatch , Starcraft , Diablo , World of Warcraft و چند بازی دیگر خلاصه می شود که بیشترین سهم آن در اختیار دنیای وارکرفت می باشد.
در بازی های دیگر فروشگاه، بلیزارد فقط به فروش نسخه های مختلف آن بازی بسنده کرده و محصولات درون پرداختی و انحصاری خاصی در اختیار بازیکنان قرار نداده است ولی در بازی هایی همچون Overwatch و Call of Duty هم فروش درون برنامه ای و هم فروشگاه وسیعی از طریق Battle.net قرار گرفته است.

بخش World of Warcraft فروشگاه بلیزارد


بخش World of Warcraft که سهم اساسی و سود آور فروشگاه نیز محسوب می شود در ۸ قسمت مختلف دسته بنده شده است:
قسمت اول Games که شما میتوانید در آن جا نسخه های مختلف بازی از نسخه های قدیمی تا حال و نسخه هایی که به زودی قراره منتشر شوند را خرید و یا پیش خرید کنید
قسمت دوم برای خرید گیم کارت (گیم تایم) می باشد. بعضی از بازی های بلیزارد از جمله دنیای وارکرفت به صورت رایگان در دسترس نیستند و برای استفاده نیاز به خرید گیم تایم های مورد نیاز بازی می باشد. این گیم تایم را میتوانید به صورت ۲ ماهه (۶۰ روزه) خریداری کنید که این محصول به صورت تحویل آنی در سایت ما موجود می باشد.
درقسمت سوم Mount های بازی هستند که می توانید در این قسمت مانت هایی را که به هیچ عنوان در بازی نمی توانید به دست بیاورید را با قیمت های مشخص شده از بلیزارد خریداری کنید که میتوان به مانت های: Heart of the Aspects , Warforged Nightmare و ... اشاره کرد.
درقسمت چهارم و پنجم شامل Pet و Toy های درون بازی می باشد که با خرید آن ها در بازی این آیتم ها برای هیروی شما اضافه می شود و میتوانید از آن ها استفاده کنید که از معروف ترین toy ها میتوان به Transmorpher‌و از معروف ترین Pet ها میتوان به: Argi , Lil Ragnaros , Twilight , Pandaren Monk اشاره کرد.
درقسمت ششم و هفتم شامل Bundles و Gear و آیتم های جانبی بازی از جمله اکشن فیگورها، اسباب بازی ها و ... که به صورت تحویل حضوری و فیزیکی می باشد اشاره کرد.
،قسمت آخر و پرکاربرد فروشگاه بلیزارد سرویس های بازی است. این بخش شامل مواردی همچون تغییر Race هیرو
، جابه جایی Transfer ، جابه جایی Faction ، تغییر نام هیرو در بازی، گرفتن بوست لول و ... اشاره کرد.

کلام نهایی اکثر محصولات فروشگاه کمپانی بلیزارد که معرفی یا به آن ها اشاره شد در سایت ما به صورت تحویل آنی قرار دارد.
شما میتوانید با خرید گیم تایم با تحویل آنی وارد دنیای وارکرفت شوید

در این نوشته درباره محصولات فروشگاه بلیزارد به خصوص بخش World of Warcraft صحبت کردیم. امیدواریم که از آن لذت کافی رو برده باشید


نظرات کاربران

دیدگاه خود را ارسال کنید

برای ثبت دیدگاه ابتدا وارد سایت شوید

نظر خود را برای این مطلب ارسال کنید. نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.