پچ ۹.۲ معرفی شد

تاریخ : ۱۴۰۰/۰۸/۲۱ زمان : ۱۴:۳۴:۴۷

بازدید : 552
پچ ۹.۲ معرفی شد

نسخه پایانی شدولند با نام پایان آخرت منتشر شد نسخه ۹.۲ از این پچ قرار است پایان آن باشد. با انتشار اخبار پیرامون این نسخه ما شاهد لانچ اکسپنشن جدید وارکرفت خواهیم بود. در ادامه به اخبار پیرامون ۹.۲ و معرفی ابتدایی آن میپردازیم.


آماده باش برای پایان آخرت

ما تا به اینجا فهمیدیم که جیلر (Jailer) حکمران سرزمین ماو (Maw) به تمام سیگیل های سرزمین های شدولند دست پیدا کرده و آماده ی پیاده کردن نقشه ی خود است در این پچ او به دنبال تغییر جریان واقعیت هستی است. ما در پایان آخرت به رویایی او میرویم و شاید بتوانیم ازرات و شدولند را از سرنوشتی بدتر از مرگ نجات دهیم.

نقشه جدید : زروت مورتیس (Zereth Mortis)

این نقشه توسط فرست وان ها یعنی کسانی که ابتدای خلقت بوده اند درست شده است که شامل هرچیزی که تا به حال در وارکرفت دیده ایم می باشد یعنی خلق تمام هستی در این منطقه اتفاق افتاده است. جیلر قصد دارد با استفاده از قدرت موجود در این منطقه به دوباره سازی همه چیز به طوری که خودش میخواهد برسد.

آپلود عکس


ملاقات با اینلایتن ها (The Enlightened)

اینلایتن ها دلالانی هستند که خیلی قبلتر به سرزمین زروت مورتیس وارد شده اند. آن ها دیگر جهان خود را در توازن نمیبینند اما در عوض آن را یک مکان مقدس میدانند و امیدوارند که یک روز به یک نیروی بالاتری پاسخ بدهند. ما بدنبال پیدا کردن زمین مشترک با آنها (صلح) برای موفقیت در مقابل جیلر خواهیم بود.

رید جدید : Sepulcher of the Frist Ones

در اعمال این سرزمین کلیدی برای گشایش نقشه های جیلر پنهان است که ما با باز کردن آن وارد منطقه مبارزه با جیلر و نیروی های متحدش میشویم که اندویین (Anduin) رهبر آلینس ها نیز جزو آن ها است.

آپلود عکس

ست های مخصوص برای هر کلس

در دو فصل گذشته چیزی بنام ست مخصوص برای هر کلس وجود نداشت و فقط ست ها برای آرمور های آن ها بود ولی در این فصل از بازی ما شاهد ۱۲ ست مخصوص برای هر کلس به صورت جداگانه خواهیم بود.

آپلود عکس


با خرید هر نسخه از شدولند از وبسایت ارنوگیم میتوانید به تجربه این فصل از بازی بپردازید به یاد داشته باشید برای بازی کردن نیاز به خرید گیم تایم دارید که میتوانید آن را نیز با کمترین قیمت از وبسایت ارنوگیم تهیه کنید.


در ادامه ما شاهد این اتفاق ها نیز خواهیم بود

- فصل ۳ از شدولند برای Mythic+ و PvP
- اضافه شدن دانجن Tazavesh به جمع Keystone ها به صورت دو پارت جداگانه
- پت ها و مانت های جدید
- آپدیت شغل ها ، Souldbinds ها و Conduits ها
- بازی جدید رقص در Darkmoon Faire
- و چیزهای جدیدنظرات کاربران

دیدگاه خود را ارسال کنید

برای ثبت دیدگاه ابتدا وارد سایت شوید

نظر خود را برای این مطلب ارسال کنید. نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پربازدیدترین مطالب

فروشگاه بلیزارد

دسته بندی: بلیزارد
تاریخ : ۱۴۰۰/۰۶/۲۳

اینماد ارنوگیم

دسته بندی: بلیزارد
تاریخ : ۱۴۰۰/۱۲/۲۰

۹.۲ پایان شدولند ؟

دسته بندی: بلیزارد
تاریخ : ۱۴۰۰/۰۸/۰۴

مقایسه New World VS World of Warcraft

دسته بندی: بلیزارد
تاریخ : ۱۴۰۰/۰۷/۱۷